Welkom » Diensten » Werkrooster

Werkrooster

2023

Datum Tijd Bijzonderheden Voorganger Kerkenraadslid Deurdienst Lector Koster Koffiedienst Organist
8 jan 10:00 Nieuwjaarsdienst Ds. Melle Leffers Bert Bos Bertus Kloosterman Douwe Zevenhuizen Bertus Kloosterman Francisca v.d. Wal Jan v.d. Wal
15 jan 10:00 Ds. Foekje Dijk Roelinda Bos Gretha Kruize Pieter de Graeff Bennie Scholte Aalbes Jo Bosch Heerko Koops
22 jan 10:00 Ds. Melle Leffers Geertje Tuinstra Jan Sikken Hiltje Kloosterman Hink Smedes Francisca v.d. Wal Jan v.d. Wal
29 jan 10:00 Mevr. C. Boon-Themmen Paul Wösten Jo Bosch Riet Smit Rein v.d. Wel Thea v.d. Wel Heerko Koops
5 feb 10:00 Werelddiaconaat Regenboog Jan Sikken
12 feb 10:00 Ds. Melle Leffers Peter Hijzelendoorn Ali Wesseling Piet Tuinstra Bertus Kloosterman Francisca v.d. Wal Jan v.d. Wal
19 feb 10:00 Dr. Gert van Klinken Gretha Kruize Ina Kokenberg Gré Boelen Bennie Scholte Aalbes Jo Bosch Heerko Koops
26 feb 10:00 1e zondag 40dagentijd Ds. Melle Leffers Roelinda Bos Jaco Bron Ina Kokenberg Hink Smedes Francisca v.d. Wal Jan v.d. Wal
5 mrt 10:00 2e zondag 40dagentijd Ds. Janneke Middeljans Bert Bos Bertus Kloosterman Geertje Tuinstra Rein v.d. Wel Francisca v.d. Wal Jan v.d. Wal
12 mrt 10:00 3e zondag 40dagentijd Ds. Melle Leffers Geertje Tuinstra Gretha Kruize Douwe Zevenhuizen Bertus Kloosterman Hiltje Kloosterman Geert Kloeze
19 mrt 10:00 4e zondag 40dagentijd Mevr. Bos-Swytink Paul Wösten Jan Sikken Francisca v.d. Wal Bennie Scholte Aalbes Francisca v.d. Wal Jan v.d. Wal
26 mrt 10:00 5e zondag 40dagentijd Dhr. Pieter de Graeff Jan Sikken Jo Bosch Hiltje Kloosterman Hink Smedes Jo Bosch Jan de Goede
2 apr 10:00 Palmzondag, KKS dienst in Regenboog Ds. H. Thon Heerko Koops
6 apr 19:30 Witte Donderdag, Schrift en Tafel Ds. Anna Hoekstra Peter Hijzelendoorn Ali Wesseling Riet Smit Bertus Kloosterman Jan v.d. Wal
7 apr 19:30 Goede Vrijdag Ds. Melle Leffers Gretha Kruize Ina Kokenberg Piet Tuinstra Bennie Scholte Aalbes Jan v.d. wal
8 apr 19:30 Paaswake Ds. Anna Hoekstra Roelinda Bos Jaco Bron Gré Boelen Hink Smedes
9 apr 11:00 Pasen Ds. Melle Leffers Bert Bos Bertus Kloosterman Pieter de Graeff Rein v.d. Wel Francisca v.d. Wal Jan v.d. Wal
16 apr 10:00 Ds. Hetty Boot Geertje Tuinstra Gretha Kruize Ina Kokenberg Bertus Kloosterman Francisca v.d. Wal Jan v.d. Wal
23 apr 10:00 Gemeenteleden Paul Wösten Jan Sikken Geertje Tuinstra Bennie Scholte Aalbes Margriet Bakker Heerko Koops
30 apr 10:00 Ds. Melle Leffers Jan Sikken Jo Bosch Douwe Zevenhuizen Hink Smedes Jo Bosch Jan v.d. Wal
7 mei 10:00 Ds. Menso Rappoldt Peter Hijzelendoorn Ali Wesseling Hiltje Kloosterman Rein v.d. Wel Thea v.d. Wel Heerko Koops
14 mei 10:00 Ds. Melle Leffers Gretha Kruize Ina Kokenberg Francisca v.d. Wal Bertus Kloosterman Francisca v.d. Wal Jan v.d. Wal
21 mei 10:00 Ds. A. Hekman Roelinda Bos Jaco Bron Riet Smit Bennie Scholte Aalbes Jo Bosch Heerko Koops
28 mei 09:00 Pinksteren Ds. Melle Leffers Bert Bos Bertus Kloosterman Piet Tuinstra Rein v.d. Wel Francisca v.d. Wal Jan v.d. Wal
4 jun 10:00 Ds. Florus Kruyne Geertje Tuinstra Gretha Kruize Gré Boelen Hink Smedes margriet Bakker
11 jun 10:00 Ds. Melle Leffers Paul Wösten Jan Sikken Pieter de Graeff Bertus Kloosterman Francisca v.d. Wal Jan v.d. Wal
18 jun 10:00 Ds. Sara Dondorp Jan Sikken Jo Bosch Ina Kokenberg Bennie Scholte Aalbes Jo Bosch Jan van der Wal
25 jun 10:00 Ds. Wietke Tinga Peter Hijzelendoorn Ali Wesseling Geertje Tuinstra Hink Smedes Francisca v.d. wal Jan v.d. Wal
2 jul 10:00 Ds. Anna Hoekstra Gretha Kruize Ina Kokenberg Douwe Zevenhuizen Rein v.d. Wel Thea v.d. Wel Heerko Koops
9 jul 10:00 Ds. Hetty Boot Roelinda Bos Jaco Bron Hiltje Kloosterman Bertus Kloosterman Francisca v.d. Wal Jan v.d. Wal
16 jul 10:00 Ds. Foekje Dijk Bert Bos Bertus Kloosterman Piet Tuinstra Bennie Scholte Aalbes Jo Bosch Geert Kloeze
23 jul 10:00 Ds. Melle Leffers Geertje Tuinstra Gretha Kruize Francisca v.d. Wal Hink Smedes Francisca v.d. Wal Jan v.d. Wal
30 jul 10:00 Ds. Janneke Middeljans Paul Wösten Jan Sikken Riet Smit Rein v.d. Wel Thea v.d. Wel Jan de Goede
6 aug 10:00 Ds. Melle Leffers Jan Sikken Jo Bosch Pieter de Graeff Bertus Kloosterman Jo Bosch Jan v.d. Wal
13 aug 10:00 Grunneger dainst Ds. J. Hommes Gretha Kruize Ali Wesseling Gré Boelen Bennie Scholte Aalbes Francisca v.d. Wal Jan v.d. Wal
20 aug 10:00 Schrift en Tafel Ds. Melle Leffers Peter Hijzelendoorn Ina Kokenberg Ina Kokenberg Hink Smedes Francisca v.d. Wal Jan v.d. Wal
27 aug 10:00 Ds. A. Hekman Roelinda Bos Jaco Bron Geertje Tuinstra Rein v.d. Wel Jo Bosch Heerko Koops
3 sep 10:00 Middeleeuws Ter Apel Ds. Melle Leffers Bert Bos Gretha Kruize Douwe Zevenhuizen Bertus Kloosterman Hiltje Kloosterman Geert Kloeze
10 sep 10:00 Startdienst Ds. Melle Leffers Geertje Tuinstra Bertus Kloosterman Hiltje Kloosterman Bennie Scholte Aalbes Francisca v.d. Wal Jan v.d. Wal
17 sep 10:00 Ds. Egbert van Dalen Paul Wösten Jan Sikken Piet Tuinstra Hink Smedes Jo Bosch Heerko Koops
24 sep 10:00 Ds. Wietske Tinga Jan Sikken Jo Bosch Francisca v.d. Wal Rein v.d. Wel Thea v.d. Wel Jan v.d. Wal
1 okt 10:00 Ds. Melle Leffers Gretha Kruize Ali Wesseling Riet Smit Bertus Kloosterman Hiltje Kloosterman Geert Kloeze
8 okt 10:00 Mevr. Bos-Swytink Roelinda Bos Ina Kokenberg Pieter de Graeff Bennie Scholte Aalbes Francisca v.d. Wal Jan v.d. Wal
15 okt 10:00 Werelddiaconaatdienst Ds. Melle Leffers Jan Sikken Jaco Bron Gré Boelen Hink Smedes Francisca v.d. Wal Jan v.d. Wal
22 okt 10:00 Ds. Matthy Bijleveld Bert Bos Gretha Kruize Ina Kokenberg Rein v.d. Wel Thea v.d. Wel Heerko Koops
29 okt 10:00 Gemeenteleden Geertje Tuinstra Jan Sikken Geertje Tuinstra Bertus Kloosterman Francisca v.d. Wal Jan v.d. Wal
5 nov 10:00 Ds. Wina Hordijk Paul Wösten Bertus Kloosterman Douwe Zevenhuizen Bennie Scholte Aalbes Francisca v.d. Wal Jan v.d. Wal
12 nov 10:00 Cantatedienst Dhr. Pieter de Graeff Jan Sikken Jo Bosch Hiltje Kloosterman Hink Smedes Jo Bosch Geert Kloeze
19 nov 10:00 Ds. Anna Hoekstra Gretha Kruize Ali Wesseling Piet Tuinstra Rein v.d. Wel Francisca v.d. Wal Jan v.d. Wal
26 nov 09:00 Gedachtenisdienst Ds. Melle Leffers Roelinda Bos Ina Kokenberg Francisca v.d. Wal Bertus Kloosterman Francisca v.d. Wal Jan v.d. Wal
3 dec 10:00 1e advent Mevr. C. Boon-Themmen Bert Bos Jaco Bron Riet Smit Bennie Scholte Aalbes Jo Bosch Geert Kloeze
10 dec 10:00 2e advent Schrift en Tafel Ds. Melle Leffers Geertje Tuinstra Gretha Kruize Pieter de Graeff Hink Smedes Francisca v.d. Wal Jan v.d. Wal
17 dec 10:00 3e advent Mevr. Fenneke Groenbroek Paul Wösten Jan Sikken Gré Boelen Rein v.d. Wel Thea v.d. Wel Jan de Goede
24 dec 19:00 Kinderkerstfeest Jan Sikken
24 dec 21:30 Kerstavonddienst Regenboog Ds. Melle Leffers Gretha Kruize Geert Kloeze
25 dec 11:00 Kerstochtend Ds. Melle Leffers Roelinda Bos Jo Bosch Geertje Tuinstra Bertus Kloosterman Francisca v.d. Wal Jan v.d. Wal
31 dec 19:00 Oudejaarsdient Ds. Melle Leffers Bert Bos Ali Wesseling Douwe Zevenhuizen Bennie Scholte Aalbes