Welkom » Diensten » Werkrooster

Werkrooster

2017

Datum Tijd Bijzonderheden Voorganger Kerkenraadslid Deurdienst Lector Koster Koffiedienst Oppasdienst Organist
17 Dec 10:00 3e advent Ds. A. Hekman Janny Vegter Jaco Bron Pieter de Graeff Jacob Westendorp Enno Schaver Bertus Kloosterman
24 Dec 10:00 4e advent Ds. R. Yetsenga Enno Schaver Dieneke Smedes Hans v.d. Berg Rein v.d. Wel Rein v.d. Wel Jo Bosch Jan de Goede
24 Dec 19:00 Kinderkerstfeest Bert Bos Enno Schaver Bertus Kloosterman
24 Dec 21:30 Gezamenlijke Kerstnachtdienst in De Regenboog Ds. G. Borger-Koetsier Dieneke Smedes
25 Dec 10:00 Kerstochtenddienst Ds. Matthy Bijleveld en Ds. Herke Tichelaar Jaco Bron Tine Stricker Hiltje Kloosterman Bennie Scholte - Aalbes Desiree Drenth
31 Dec 19:00 Oudejaarsdienst Ds. Herke Tichelaar Tine Stricker Enno Schaver Gré Boelen Jacob Westendorp

2018

Datum Tijd Bijzonderheden Voorganger Kerkenraadslid Deurdienst Lector Koster Koffiedienst Organist
7 Jan 10:00 Nieuwjaarsdienst Ds. Herke Tichelaar Bert Bos Janny Vegter Lizette Hijzelendoorn Rein v.d. Wel Rein Jan v.d. Wal
14 Jan 10:00 Ds. I. de Jong Paul Wösten Enno Schaver Geertje Tuinstra Hielke de Roo Hielke Geert Kloeze
21 Jan 10:00 Dienst van Schrift en Tafel Ds. Matthy Bijleveld Bertha Koopman Janny Vegter Tjeerd Bosklopper Bennie Scholte-Aalbes Bennie Jan v.d. Wal
28 Jan 10:00 Oecumenische dienst in de Willibrorduskerk Tine Stricker
4 Feb 09:30 Werelddiaconaatdienst in De Regenboog Janny Vegter
11 Feb 10:00 Ds. Matthy Bijleveld Dieneke Smedes Tine Stricker Riet Smit Jacob Westendorp Hink Smedes Jan v.d. Wal
18 Feb 10:00 1e zondag 40dagentijd Lekendienst Paul Wösten Roelinda Bos Rein v.d. Wel Rein Jan v.d. Wal
25 Feb 10:00 2e zondag 40dagentijd Ds. M. Leffers Enno Schaver Bertha Koopman Piet Tuinstra Hielke de Roo Hielke Jan v.d. Wal
2 Mar 19:00 Wereldgebedsdag Hielke de Roo
4 Mar 10:00 3e zondag 40dagentijd Ds. Matthy Bijleveld Janny Vegter Dieneke Smedes Vilma v.d. Berg Bennie Scholte-Aalbes Bennie Jan v.d. Wal
11 Mar 10:00 4e zondag 40dagentijd Ds. Menso Rappoldt Paul Wösten Bert Bos Francisca v.d. Wal Jacob Westendorp Enno Schaver Jan v.d. Wal
18 Mar 10:00 5e zondag 40dagentijd Ds. Florus Kruyne Tine Stricker Enno Schaver Rein v.d. Wel Rein Geert Kloeze
25 Mar 10:00 Palmpasen Ds. Matthy Bijleveld Dieneke Smedes Janny Vegter Douwe Zevenhuizen Hielke de Roo Hielke Jan v.d. Wal
25 Mar 18:30 Oecumenische maaltijd Bennie Scholte-Aalbes
29 Mar 19:30 Witte Donderdag Schrift en Tafel Ds. Matthy Bijleveld Bertha Koopman Jacob Westendorp Jan v.d. Wal
30 Mar 19:30 Goede Vrijdag Gemeenteleden Rein v.d. Wel Jan v.d. Wal
31 Mar 21:30 Paaswake Ds. Anna Hoekstra Roelinda Bos Hielke de Roo Jan v.d. Wal
1 Apr 10:00 Pasen Ds. Matthy Bijleveld Paul Wösten Tine Stricker Pieter de Graeff Bennie Scholte-Aalbes Bennie Jan v.d. Wal
8 Apr 10:00 Ds. Rob Fortuin Hans v.d. Berg Jacob Westendorp Enno Schaver Jan v.d. Wal
15 Apr 10:00 Ds. Foekje Dijk Rein v.d.Wel Rein
22 Apr 10:00 Kind-Kerk-Schooldienst Ds. Matthy Bijleveld Hielke dr Roo Hielke Jan v.d. Wal
29 Apr 10:00 Dhr. Roelf Stoel Hiltje Kloosterman Bennie Scholte-Aalbes Bennie Jan v.d. Wal
6 May 10:00 Grunneger dainst Ds. E. Struif Jacob Westendorp Jan v.d. Wal
13 May 10:00 Ds. Matthy Bijleveld Gré Boelen Rein v.d. Wel Jan v.d. Wal
20 May 10:00 Pinksteren Ds. Wietske Tinga Lizette Hijzelendoorn Hielke de Roo. Eventeuuel alle kosters
27 May 10:00 Ds. Matthy Bijleveld Geertje Tuinstra Bennie Scholte-Aalbes Geert Kloeze
3 Jun 10:00 Ds. Anna Hoekstra Tjeerd Bosklopper Jacob Westendorp Jan v.d. Wal
10 Jun 10:00 Ds. Matthy Bijleveld Riet Smit Rein v.d. Wel Jan v.d. Wal
17 Jun 10:00 Ds. Alice Bremmer Piet Tuinstra Hielke de Roo
24 Jun 10:00 Ds. Matthy Bijleveld Vilma v.d. Berg Bennie Scholte-Aalbes Jan v.d. Wal
1 Jul 10:00 Ds. Hetty Boot Francisca v.d. Wal Jacob Westendorp Jan v.d. Wal
8 Jul 10:00 Dienst van Schrift en Tafel Ds. Matthy Bijleveld Douwe Zevenhuizen Rein v.d. Wel Jan v.d. Wal
15 Jul 10:00 Ds. Janneke Middeljans Pieter de Graeff Hielke de Roo Geert Kloeze
22 Jul 10:00 Ds. Rianne van Zessen Hans v.d. Berg Bennie Scholte-Aalbes Jan v.d. Wal
29 Jul 10:00 Mevr. C.M. Bos-Swytink Hiltje Kloosterman Jacob Westendorp Jan v.d. Wal
5 Aug 10:00 Lekendienst Rein v.d. Wel Jan v.d. Wal
12 Aug 10:00 Ds. Rob Fortuin Gré Boelen Hielke de Roo Jan v.d. Wal
19 Aug 10:00 Ds. Matthy Bijleveld Lizette Hijzelendoorn Bennie Scholte-Aalbes
26 Aug 10:00 Ds. Foekje Dijk Geertje Tuinstra Jacob Westendorp Jan v.d. Wal
2 Sep 10:00 Middeleeuws Ter Apel Ds. Sara Dondorp Tjeerd Bosklopper Rein v.d. Wel Jan v.d. Wal
9 Sep 10:00 Startzondag Ds. Matthy Bijleveld Riet Smit Hielke de Roo Jan v.d. Wal
16 Sep 10:00 Ds. Wietske Tinga Piet Tuinstra Bennie Scholte-Aalbes Geert Kloeze
23 Sep 10:00 Dienst van Schrift en Tafel Ds. Matthy Bijleveld Vilma v.d. Berg Jacob Westendorp Jan v.d. Wal
30 Sep 10:00 Ds. M. Leffers Francisca v.d. Wal Rein v.d. Wel Jan v.d. Wal
7 Oct 10:00 Dhr. Roelf Stoel Douwe Zevenhuizen Hielke de Roo Jan v.d. Wal
14 Oct 10:00 Werelddiaconaatdienst Ds. Matthy Bijleveld Bennie Scholte-Aalbes Jan v.d. Wal
21 Oct 10:00 Ds. Menso Rappoldt Pieter de Graeff Jacob Westendorp
28 Oct 10:00 Cantatedienst Dhr. Pieter de Graeff Hans v.d. Berg Rein v.d. Wel Jan v.d. Wal
4 Nov 10:00 Ds. Wietske Tinga Hiltje Kloosterman Hielke de Roo Jan v.d. Wal
11 Nov 10:00 Oecumenische dienst in De Regenboog
18 Nov 10:00 Ds. Anna Hoekstra Gré Boelen Bennie Scholte-Aalbes Geert Kloeze
25 Nov 10:00 Gedachtenisdienst Ds. Matthy Bijleveld Lizette Hijzelendoorn Jacob Westendorp Jan v.d. Wal
2 Dec 10:00 1e advent Prof. Ed Noort Geertje Tuinstra Rein v.d. Wel Jan v.d. Wal
9 Dec 10:00 2e advent Mevr. C.M. Bos-Swytink Tjeerd Bosklopper Hielke de Roo Jan v.d. Wal
16 Dec 10:00 3e advent Ds. Matthy Bijleveld Riet Smit Bennie Scholte-Aalbes
22 Dec 20:00 Kerstconcert Chaverim
23 Dec 10:00 4e advent Mevr. I. van Walsum Piet Tuinstra Jacob Westendorp Jan v.d. Wal
24 Dec 19:00 Kinderkerst in De Regenboog
24 Dec 21:30 Kerstnachtdienst Ds. Matthy Bijleveld Rein v.d. Wel Jan v.d. Wal
25 Dec 10:00 Kerstochtend Ds. Anna Hoekstra Vilma v.d. Berg Hielke de Roo Jan v.d. Wal
30 Dec Geen dienst
31 Dec 19:00 Oudejaarsdienst Ds. Matthy Bijleveld Francisca v.d. Wal Bennie Scholte-Aalbes Jan v.d. Wal